Produkcja suchego lodu

Produkcja nasza oparta jest na najnowocześniejszych urządzeniach firmy Cold Jet o dużej wydajności. Proces wytwarzania Suchego lodu odbywa się w specjalnie zaprojektowanych pomieszczeniach, które gwarantują końcową jakość produktu na najwyższym poziomie. Większa wydajność urządzeń to krótszy czas napełnienia i wysłania kontenera do klienta. Dzięki zastosowaniu urządzeń do produckji firmy Cold Jet granulat produkowany przez naszą firmę charakteryzuje się większą trwałością i wytrzymałością, wydłużając czas swobodnej sublimacji. Zastosowane przez nas zbiorniki magazynowe na ciekły CO2 i rurociągi wykonane są w całości ze stali nierdzewnej, dzięki czemu granulat produkowany przez Nas może być stosowany do kontaktu z żywnością i materiałem biologicznym.

Oferujemy dwa rodzaje granulatu:

- granulat o średnicy Ø3mm wykorzystywany przede wszystkim do czyszczenia i w mniejszym stopniu w procesach chłodniczych i efektach specjalnych.

- granulat o średnicy Ø16mm, który znajduje szerokie zastosowanie w chłodnictwie i transporcie żywności.

Wysyłki w zależności od ilości i potrzeb naszych klientów realizowane są transportem dedykowanym lub przy udziale spedycji.
Granulat do 50kg, wysyłany jest w specjalnych pojemnikach styropianowych przeznaczonych do suchego lodu. Ilości powyżej 50kg dostarczane są w profesjonalnych kontenerach izolowanych pianką poliuretanową. Kontenery pozwalaj
ą na dłuższy czas składowania suchego lodu niż pojemniki styropianowe. Okres składowania, przy zachowaniu wszystkich właściwości produktu to nawet 72 godziny.

Firma PROJAN, swój produkt dostarcza w każdej ilości w dowolne miejsce w kraju.

Nasz system dystrybucji połączony z dużą wydajnością urządzeń produkcyjnych gwarantuje zawsze stałe dostawy świeżego granulatu.
Naszym priorytetem jest gwarancja, satysfakcja i zadowolen
ie każdego klienta, dlatego też nasz dział obsługi  jest szczególnie wyczulony na terminowość i jakość dostaw.