O firmie

Firma PROJAN istnieje na rynku już od ponad 30 lat. Przez cały ten okres dostarczamy naszym klientom usługi i produkty najwyższej jakości. W roku 2013 wystartowaliśmy z projektem:

SUCHY LÓD - INNOWACJE

W nowopowstałym nowoczesnym kompleksie produkcyjno usługowym w Toruniu, uruchomiliśmy produkcję Suchego Lodu i usługi czyszczenia przy wykorzystaniu medium jakim jest zestalony dwutlenek węgla. Nasze doświadczenie i działalność oparta jest na współpracy z najlepszymi firmami działającymi w tej branży. Do produkcji granulatu wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia amerykańskiej firmy Cold Jet, które gwarantują naszym klientom najwyższą jakość końcowego produktu. Nasze innowacyjne podejście do rynku, otwarta i elastyczna postawa wobec wymagań i oczekiwań naszych klientów to klucz do Naszego wspólnego sukcesu.


Wdrożone przez nas procedury i kontrola jakości na każdym etapie produkcji, pozwalają nam oferować produkt, który może być wykorzystywany w każdej branży i dziedzinie przemysłu. Nasze mobilne zestawy do czyszczenia podejmą zadanie wszędzie i o każdej porze. Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy specjalne stanowiska z bogatą infrastrukturą, gdzie wykonujemy usługi czyszczenia na miejscu w naszym zakładzie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

PROJAN - Wszystko to, co chcielibyście wiedzieć o suchym lodzie. 


ue

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „PROJAN” Jan Prokopek jest beneficjentem projektu nr RPKP.05.02.02-04-188/09 pn. „Zakup nieruchomości zabudowanej, maszyn i sprzętu rehabilitacyjnego w celu dywersyfikacji działalności przedsiębiorstwa PROJAN w Toruniu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa.